Apie mus

istorijomis. Stebuklingas veidrodis žino, kas pasaulyje gražiausia, o jei neatsargiai priartėsi, tai tave kaip kokią Alisą jis įtrauks į stebuklų šalį, veidrodžių labirintas paklaidina, o kreivų atspindžių karalystė prajuokina iki ašarų.

Sendintas veidrodis atrodo dar paslaptingiau ir kaip koks magnetas traukia kiekvieno žvilgsnį. Galbūt dėl to sendintas veidrodis tapo toks populiarus, kad  interjero detalės naudojant šią techniką tapo tokios geidžiamos.

Toks jau tas veidrodis…

Paslaptinga veidrodžių istorija

Kalbant apie istoriją, veidrodžiai naudojami nuo neatmenamų laikų. Pirmieji žmogaus atvaizdą jam pačiam parodė tamsūs vandens telkiniai, vėliau imta naudoti šlifuotą tamsios spalvos akmenį, pavyzdžiui, obsidianą, arba kitas vulkaninės kilmės uolienas.

Metalo amžius akmenį pakeitė iki blizgesio nupoliruoti bronzos, sidabro ar vario lakštai. Pamenat, kaip Persėjas apsisaugojo nuo viską akmeniu verčiančios gorgonės Medūzos žvilgsnio? Žiūrėdamas į jos atvaizdą variniame skyde. Senovės Graikai jau anuomet žinojo magišką veidrodžio jėgą.

Tokio veidrodžio, kokį mes daugiau mažiau pažįstame, užuomazgos prasidėjo viduramžiais. Jo gamyba ištobulėjo renesanso epochoje, o pramonės perversmas atvedė į naują industrinį ir masinės gamybos lygį. Tačiau net ir masiškai gaminamas veidrodis savo magijos neprarado.

Veidrodžiai tapo ne tik praktiškai naudojamais objektais, bet įsivirtino namuose kaip interjero detalės, o sendintas veidrodis virto unikaliu meno kūriniu.

Unikali „Verde Eglomise“ technika

Būtent dėl šio nenusakomo magijos ir mistikos jausmo mes susidomėjome veidrodžiais ir jie mus įtraukė į savo pasaulį, kuriame jau kuris laikas gaminamos rankų darbo interjero detalės išskirtiniam, prabangiam ir unikaliam jūsų namų stiliui sukurti. Mūsų studijoje veidrodžiai, naudojant Verre Eglomise techniką, virsta prabangiais meno kūriniais. Ši technika sukuria efektą, kuris plačiai žinomas kaip sendintas veidrodis. Naudojant Verre Eglomise techniką be paveikslų kuriamos ir kitos interjero detalės:  vonios plytelės, virtuvės plytelės, jungiklių apdailos, baldų detalės. Tinkamai apdirbti sendinti veidrodžiai gali atrodyti ir kaip marmuro imitacijos plytelės.

Kviečiame į SHINY LABYRINTH galeriją! Apžiūrėkite mūsų standartinių gaminių skyrių, o jei norėsite unikalios interjero detalės, sukursime tik jūsų namus papuošiantį gaminį pagal užsakymą.

Shopping Cart
Scroll to Top